• ml-ekoinstal-6.jpg
  • ml-ekoinstal-3.jpg
  • ml-ekoinstal-4.jpg

PRACA W EKOINSTAL HOLDING

AKTUALNE OFERTY PRACY

Spółka EKOINSTAL pragnie zatrudniać utalentowanych, zmotywowanych i lojalnych pracowników. Umożliwiamy naszym pracownikom rozwój zawodowy oraz dajemy możliwość samorealizacji. Istnieje wiele możliwości zatrudnienia w różnych obszarach naszej działalności. Znasz rozwiązanie, które mogło by być idealne dla którejś z nich? Wybierz dział firmy, w którym chciałbyś się zatrudnić i odpowiedz na konkretną ofertę przysyłając swoje CV, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potrzebne dokumenty wg. wybranego przez Ciebie ogłoszenia.
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) pocztą elektroniczną wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa regulującymi zasady ochrony danych osobowych."


praca@ekoinstal.pl